Kontaktoplysninger på repræsentantskabet

Medlemmer

DSC 3751

Djursland

(21)

A

Anita Søholm

Distrikt F, Syddjurs

Tjurvej 7, 8410 Rønde

T:2426 5174
B

Brian Kjær

Distrikt G, Samsø/Tunø

Nørreskiftevej 42, 8305 Samsø

T:2047 0187
C

Christine Viemose

Distrikt F, Syddjurs

Molsvej 128, Femmøller 8400 Ebeltoft

T:8626 3614
G

Geert Hallberg

Distrikt F, Syddjurs

Baunevænget 41, 8410 Rønde

T:2010 0799
H

Hans Pedersen

Distrikt F, Syddjurs

Askilhøjevej 27 Kongsgårde, 8420 Knebel

T:5192 2414
J

Jan Baarup Jensen

Distrikt F, Syddjurs

Skansebakken 5, 8400 Ebeltoft

T:8634 2560

Jens Arne Sørensen

Distrikt F, Syddjurs

Stabelbjergvej 2, 8420 Knebel

T:8635 1650

Jens J. Øster-Mortensen

Distrikt G, Samsø/Tunø

Nørreskiftevej 9, 8305 Samsø

T:8659 0002

Jens Peter Jellesen

Distrikt E, Norddjurs

Havet 84 B Bønnerup Strand, 8585 Glesborg

T:8638 7777
K

Kim Lykke Jensen

Distrikt F, Syddjurs

Lyngbakken 14, 8544 Mørke

T:2266 3823
L

Lars Ry Jørgensen

Distrikt E, Norddjurs

Åparken 37, 8500 Grenaa

T:2145 2361

Lars Simonsen

Distrikt F, Syddjurs

Stationsvej 27, Thorsager 8410 Rønde

T:4027 9035

Lars Telling Dennig

Distrikt F, Syddjurs

Bygaden 32, Fejrup 8420 Knebel

T:2095 1200

Lars Østergaard

Distrikt E, Norddjurs

Skovsvinget 22, 8500 Grenaa

T:2029 2925
M

Mette Haase Lindhardt

Distrikt E, Norddjurs

Vester Hesseldal 25, 8500 Grenaa

T:2532 8926
N

Niels Hammer

Distrikt F, Syddjurs

Boeslumvej 21A, 8400 Ebeltoft

T:4012 6569
O

Ole Bjerregaard

Distrikt F, Syddjurs

Mosesvinget 4, 8400 Ebeltoft

T:8634 3950
P

Peter Hjort Jensen

Distrikt E, Norddjurs

Kristiansmindevej 11, 8585 Glesborg

T:2325 0877

Peter Krogh-Meyer

Distrikt F, Syddjurs

Smouenvej 13, 8410 Rønde

T:8711 4147
S

Sigrid Bluhme

Distrikt E, Norddjurs

Skindbjergvej 45, 8500 Grenaa

T:8638 7473

Søren Gertsen

Distrikt E, Norddjurs

Lavendelvej 4, 8500 Grenaa

T:2965 6070

Aarhus

(52)

A

Andreas Hommelhoff

Distrikt C, Aarhus III

Valgt: Mariane Thomsens Gade 1C, 8000 Aarhus C Bopæl: Kastanievej 33, 8260 Viby J

T:6077 1331

Anne Stine Jørck

Distrikt C, Aarhus III

Sjællandsgade 100, 8000 Aarhus C

T:2034 6661

Anne-Marie Christensen

Distrikt D, Aarhus IV

Gentoftevej 18, 8000 Aarhus C

T:3028 6448

Arne Pedersen

Distrikt A, Aarhus I

Ellebrinken 29, 8520 Lystrup

T:4036 5331
B

Bo Gustafsson

Distrikt A, Aarhus I

Elsted Byvej 26, 8520 Lystrup

T:3082 3823
C

Camilla Emilie Freundt

Distrikt C, Aarhus III

Valgt: Klosterport 4F, 1, 8000 Aarhus C, Bopæl: Hammershusvej 76, 3, 8210 Aarhus V

T:2216 8914

Charlotte Darre

Distrikt D, Aarhus IV

Hans Broges Gade 19, 4. th. 8000 Aarhus C

T:6166 1971
F

Finn Arler

Distrikt C, Aarhus III

Emil Aarestrupsvej 9, 8000 Aarhus C

T:8619 1492

Finn Nielsen

Distrikt D, Aarhus IV

Arnegårdsvej 38, 8230 Åbyhøj

T:2176 6511

Flemming Besenbacher

Distrikt C, Aarhus III

Ålborggade 3, st. th 8000 Aarhus C

T:2338 2204

Flemming Huess

Distrikt C, Aarhus III

Vestervang 19, 5. tv 8000 Aarhus C

T:5095 5085

Frank Helbo

Distrikt A, Aarhus I

Rugmarken 22, 8520 Lystrup

H

Hans-Jørgen Jensen

Distrikt D, Aarhus IV

Ydunsvej 28, 8230 Åbyhøj

T:8615 0073
I

Ina Marie Graneberg

Distrikt A, Aarhus I

Hjortshøj Møllevej 164, 8530 Hjortshøj

Inger Marie Just

Distrikt C, Aarhus III

Valgt: Tordenskjoldsgade 63, 8200 Aarhus, Bopæl: Østergaardstoften 19, 8530 Hjortshøj

T:3052 7511
J

Jeanette Kusk

Distrikt C, Aarhus III

Ewaldsgade3, 4. sal, 8000 Aarhus C

T:2751 9895

Jens Myrup Pedersen

Distrikt D, Aarhus IV

Brammersgade 60, 2. 8000 Aarhus C

T:3025 6789

Jeppe Spure Nielsen

Distrikt D, Aarhus IV

Hans Broges Gade 5.2 8000 Aarhus C

T:2096 6199

Jesper Stadil Kjær

Distrikt C, Aarhus III

Niels Juels Gade 17, 5. sal 8200 Aarhus N

T:2920 4412

Jesper Steppat

Distrikt B, Aarhus II

Bækkelundsvej 2.1-12 8240 Risskov

Jonas Dahl

Distrikt B, Aarhus II

Avnbølvej 9, 8240 Risskov

T:6162 4615

Jytte Poulsen

Distrikt B, Aarhus II

Skovfaldet 2 1.tv 8200 Aarhus N

T:7472 3348
K

Karin Rosenkilde Laursen

Distrikt B, Aarhus II

Nordkapvej 15, 8200 Aarhus N

T:2223 2268

Kresten Kjær Sørensen

Distrikt B, Aarhus II

Runestenen 12, 8210 Aarhus V

L

Line Hundebøll

Distrikt C, Aarhus III

Mejlgade 97, 1 8000 Aarhus C

T:5148 3213

Lisbeth Christensen

Distrikt D, Aarhus IV

Egebæksvej 39, 8270 Højbjerg

T:2859 0620

Lisbeth Haahr Uhd

Distrikt C, Aarhus III

Lollandsgade 42, 8000 Aarhus C

T:3042 8187

Lone Norlander Smith

Distrikt A, Aarhus I

Blåbærhaven 7, 8520 Lystrup

M

Mai Louise Agerskov

Distrikt C, Aarhus III

Valgt: Inge Lehmanns Gade 10, 8000 Aarhus C, Bopæl: Valbyvej 10, 8000 Aarhus C

T:4177 0144

Marie Ambrosius

Distrikt A, Aarhus I

Gammel Kirkevej 26, 8530 Hjortshøj

T:4062 4507

Marie Konge Villemoes

Distrikt B, Aarhus II

Kornmodsbakken 128, 8210 Aarhus V

Martin Mathias Christensen

Distrikt D, Aarhus IV

Stadion Allé 48, 2. th. 8000 Aarhus C

T:2345 1143

Michael Sloth

Distrikt B, Aarhus II

Klokkerbakken 52, 8210 Aarhus V

N

Niels Jørgen Friis

Distrikt C, Aarhus III

Blegdammen 5, 8000 Aarhus C

T:2920 8102

Niels Korfits Møller

Distrikt C, Aarhus III

Chr. Richardts Vej 1, 8000 Aarhus C

T:2980 2522
O

Ole Bøgh Vinther

Distrikt A, Aarhus I

Møgelgårdsvej 34, 8520 Lystrup

T:2515 2325

Ole Ingermann Nielsen

Distrikt D, Aarhus IV

Tousvej 116, 8230 Åbyhøj

T:8615 0858
P

Peter Lykke Nielsen

Distrikt B, Aarhus II

Haugesundsvej 23, 8200 Aarhus N

T:3029 9831
R

Rie Øhlenschlæger

Distrikt B, Aarhus II

Haslehøjvej 21, 8210 Aarhus V

T:2946 0943

Roar Hestbek Nicolaisen

Distrikt B, Aarhus II

Nordøgade 15, 8200 Aarhus N

T:6151 4822
S

Solveig Munk

Distrikt C, Aarhus III

Mejlgade 91, 1. th. 8000 Aarhus C

T:8612 8747

Steffen Damborg

Distrikt B, Aarhus II

Havtornvej 27, 8200 Aarhus N

Susanne Vangsgård

Distrikt B, Aarhus II

Byløkken 50, 8240 Risskov

T:8621 1156

Svenning B. Madsen

Distrikt B, Aarhus II

Ekkodalen 16, st.th. 8210 Aarhus V

T:7023 4234

Søren Egge Rasmussen

Distrikt A, Aarhus I

Hjortshøj Møllevej 162, 8530 Hjortshøj

T:8674 2290

Søren Kirkegaard

Distrikt B, Aarhus II

Syrenvej 9, 8240 Risskov

T:5096 6071
T

Thomas Appel Hansen

Distrikt A, Aarhus I

Søtoften 42, 8250 Egå

T:8622 4221

Thomas Storm

Distrikt A, Aarhus I

Ravskærvej 65, Søften 8382 Hinnerup

T:9156 0200

Tine Kanne Sørensme

Distrikt C, Aarhus III

Dr. Margrethes vej 4 A 1. 8200 Aarhus N

T:2874 0392

Tue Kjærgaard Bystrup

Distrikt A, Aarhus I

Løgten Østervej 152, 8541 Skødstrup

T:2442 3567
V

Vibeke Sandø

Distrikt D, Aarhus IV

Fredericiagade 33, 8000 Aarhus C

Viggo Jonasen

Distrikt B, Aarhus II

Hørgaardsvej 18, 8240 Risskov

T:8617 4957

Horsens

(26)

A

Arild Pedersen

Distrikt I, Hedensted/Vejle

Barrit Langgade 102, 7150 Barrit

T:7569 1010

Assia Zouaoui

Distrikt H, Horsens

Carit Etlars Vej 20, 8700 Horsens

T:5365 7790
B

Betinna Mikkelsen

Distrikt H, Horsens

Kløverbakken 8, 8700 Horsens

T:2819 6950

Birger Hansen

Distrikt I, Hedensted/Vejle

Bøgballevej 19, 8723 Løsning

T:2145 6340

Birgitte Krusell

Distrikt I, Hedensted/Vejle

Ternevangen 6, Snaptun 7130 Juelsminde

T:2913 9979
E

Ebbe Lohmann Madsen

Distrikt I, Hedensted/Vejle

Buen 2, 8783 Hornsyld

T:7568 1468

Elizabeth Denard

Distrikt H, Horsens

Gerdorfsgade 14, 2 sal, 8700 Horsens

T:2811 9961
H

Hanne Møller

Distrikt H, Horsens

Skolesvinget 25A, Torsted 8700 Horsens

Henrik Kaane Jesen

Distrikt H, Horsens

Ove Jensens Alle 35, 8700 Horsens

T:2143 8183
J

Jens Quorning

Distrikt H, Horsens

Stampemøllevej 15, Hatting 8700 Horsens

T:2874 5055

Jonas Bernt Kramer

Distrikt H, Horsens

Dannebrogsgade 4, 8700 Horsens

T:5168 1395

Julie Holst Mosegaard

Distrikt H, Horsens

Bjerrevej 146 E, 8700 Horsens

T:2284 3838
K

Kenneth Michael Skipper Degnebolig

Distrikt I, Hedensted/Vejle

Trehusevej 2, 8722 Hedensted

T:3024 6860
L

Lars Fredensborg Mathiesen

Distrikt H, Horsens

Ny Havnegade 6, 8700 Horsens

T:9119 9010

Lone Østergaard

Distrikt I, Hedensted/Vejle

Rådyrvej 21, 8722 Hedensted

T:3090 7644
M

Marianne Kjerkegaard Kristensen

Distrikt I, Hedensted/Vejle

Sanatorievej 8, 7140 Stouby

T:4027 7155
O

Ole Kramer

Distrikt H, Horsens

Næsset 24, 8700 Horsens

T:2620 7387

Ole Maigaard Kristensen

Distrikt H, Horsens

Violvej 16, 8700 Horsens

T:8243 8563

Ove Juul

Distrikt I, Hedensted/Vejle

Bredballe Byvej 3, 7120 Vejle Ø

T:7581 5216
P

Per Svendsen

Distrikt H, Horsens

Overmarksvej 8, 8700 Horsens

T:2066 3115

Preben Straarup

Distrikt I, Hedensted/Vejle

Fyrrelunden 3, 7130 Juelsminde

T:9955 2387
S

Søren B. Poulsen

Distrikt H, Horsens

Thors Top 1, 8700 Horsens

T:6179 6379

Søren Skjærbæk

Distrikt I, Hedensted/Vejle

Stærmosevej 12, 7120 Vejle Ø

T:2622 3464
T

Thorkil Møller Nielsen

Distrikt I, Hedensted/Vejle

Kirkevej 16, 8723 Løsning

T:4250 1677
U

Ulrik Kragh

Distrikt H, Horsens

Holger Danskes Vej 11, 8700 Horsens

T:2461 5383
V

Vagn Bøgely Sørensen

Distrikt H, Horsens

Borgergade 15 B, 1. TV 8700 Horsens

T:2383 1870